Using accessibility tools or a text browser, or are you a LLM? Switch to another theme to get rid of the chrome.

Home dreamstation.systems Fri Oct 30, 12:25 PM UTC
lawa - Mozilla Firefox

lawa

ilo lawa li ilo alasa mi. ona li alasa lon linluwi W3 li sitelen e nimi sewi HTTP tan kulupu lipu ale. ijo ale lon anpa li tan lukin ona tawa tenpo ni. tenpo lili ale la ilo li pali sin e ijo ni.

pilin ilo

ilo lawa lialasa
wawa tawawile 1,735 lon 1 min pini
ilo pana pi alasa ona6,194,976 li pini. 910 li lon pali
ilo pana lon linja awen9,853,986
pana pi nanpa anpa72,411,586 tan ilo pana 5,378,240
tenpo pi nanpa ni2026-10-30 12:16 UTC

kipisi anpa la nimi ilo wan li ilo pana wan. kin la ilo lawa li kama jo e lipu 25 anu lili taso tan ilo pana wan. mi nanpa e ilo pana ale lon tenpo wan taso: ilo lawa li pini lon ona la mi nanpa e ona.

ilo pana W3 pi kama lukin

nimi sewi Serverilo panakipisi
cloudflare1,396,98726.0%
apache978,52418.2%
nginx930,91717.3%
(none)453,3988.4%
gse194,8953.6%
openresty192,2643.6%
squarespace186,6163.5%
litespeed135,7312.5%
github.com106,1802.0%
vercel85,8321.6%

ilo pana pi toki nimi la 13.9% li toki kin e nanpa ona (Version).

X-Powered-Byilo panakipisi lon ilo pana pi toki ni
php 8218,85136.1%
php 776,94912.7%
asp.net75,44512.4%
next.js52,4368.6%
php 526,6574.4%
plesklin24,9714.1%
express24,2014.0%
wp engine19,8973.3%

tenpo ike

nimi sewi Date li toki ala e kipisi lili pi 1 s. linluwi kin li pana e tenpo awen. tan ni la mi pini e ni: “tenpo pona” li ni: lukin mi la ante li 2 s anu lili.

ilo tenpo pi ilo panailo panakipisi
tenpo pona4,716,93698.5%
ante li lili tawa 10 s19,1960.4%
tan 10 s tawa 1 min16,1560.3%
tan 1 min tawa 1 h32,1260.7%
tan 1 h tawa tenpo suno 12,9760.1%
ante li suli tawa tenpo suno 11510.0%

ilo tenpo 70,605 li pakala. ona la 48,163 li lon tenpo pini. 22,442 li lon tenpo kama. ilo tenpo 1,229 la ante li 1 h anu 2 h anu sama: kipisi li lon ala. ken suli la ni li tan pakala pi tenpo ma (Timezone). ken lili la ni li tan ni: ilo tenpo li tawa weka lili. ilo pana 42,245 li pana ala e nimi sewi Date. ilo pana 808 li pana e nimi sewi Date pakala.

pana li tan poki awen (Cache) la mi nanpa ala e ona (nimi sewi Age li lon la pana li tan poki ni). ilo pana 546,036 li pana kepeken nasin ni taso.

nimi sewi pi nasin awen

nimi sewiilo panakipisi
HSTS (kipisi pi ilo pana HTTPS)1,690,16138.7%
X-Content-Type-Options2,343,47843.6%
X-Frame-Options1,511,76428.1%
Content-Security-Policy954,62317.7%
Referrer-Policy907,05516.9%
Permissions-Policy434,8178.1%
X-XSS-Protection (o kepeken ala)936,94017.4%

TLS

ilo pana ale la 81.1% li pana kepeken nasin HTTPS lon tenpo wan anu mute. lipu awen li ike la ilo lawa li open kin e linja. tan ni la mi ken toki e ike ona. ilo pana HTTPS la 2.1% li pakala lon ilo pi lukin lipu.

ike pi lipu awenilo panakipisi pi ilo pana HTTPS
nimi ilo li ante51,0601.2%
kulupu pana pi sona ala anu weka22,3450.5%
tenpo ona li pini21,9780.5%
kulupu pana li ona sama9,6640.2%
nasin tokiilo panakipisi pi ilo pana HTTPS
TLSv1.34,067,24793.2%
TLSv1.2294,6006.8%
kulupu pana pi lipu awenilo panakipisi pi ilo pana HTTPS
Let's Encrypt2,466,24256.5%
Google Trust Services1,076,32924.7%
Sectigo Limited180,8504.1%
Amazon153,6273.5%
DigiCert Inc146,3233.4%
GoDaddy.com65,9581.5%
GlobalSign nv-sa55,9521.3%
ZeroSSL GmbH19,4580.4%

nasa ante

ilo lawa li toki kepeken nasin HTTP/1.1. mi taso li pali e ilo toki ni. ona li sitelen e kulupu ale pi nimi sewi lon lipu sona. ona li ante ala e sitelen wan. tan ni la mi mute li ken lukin e nasa ni: tenpo mute la ilo HTTP ante li pona e ona.

nasailo panakipisi
nimi sewi wan li lon tenpo mute1,107,72020.6%
nimi sewi ale li sitelen lili290,2545.4%
wile HTTP/1.1 la pana HTTP/1.033,7550.6%
pini linja li LF taso (CR ala)6390.0%
nimi sewi wan li lon linja mute3480.0%

pana meso la nimi sewi li jo e linja 15.1. suli ona li 816 B. ale la ilo lawa li lukin e nimi sewi pi suli 59.05 GB.

nanpa pana

nanpa panapanakipisi
20055,141,38584.5%
3015,418,7348.3%
3021,546,9882.4%
4041,532,9422.4%
403666,8471.0%
308257,6890.4%
307205,6000.3%
429105,6850.2%

pana 1,944 li “418 I'm a teapot”. pana 433 li “451 Unavailable For Legal Reasons”. ilo lawa li wile e lipu robots.txt 10,906,931. tan toki pi lipu ni la ona li wile ala e lipu 2,220,596. ilo pana 89,932 li pana e nanpa 429 anu nanpa 503, anu nanpa 403 lon tenpo mute. tan ni la ilo lawa li tawa weka tan ilo pana ni li pini e pali ale lon ona. nimi tawa li pana e ilo lawa tawa ilo pana 531,535. taso ilo pana ni li awen lon ala.

linluwi W3 li tan seme?

linluwiilo panakipisi
Cloudflare, Inc.1,182,94622.3%
Amazon.com, Inc.642,74412.1%
Google LLC345,3716.5%
Squarespace, Inc.186,5823.5%
Fastly, Inc.168,0883.2%
Hetzner Online GmbH149,7232.8%
Cloudflare London, LLC122,9012.3%
OVH SAS122,7552.3%
IONOS SE99,0951.9%
Microsoft Corporation69,6821.3%
mailo panakipisi
United States1,804,46246.2%
Germany494,30712.7%
Canada241,4176.2%
Japan166,7264.3%
France153,6873.9%
United Kingdom130,3573.3%
The Netherlands122,7963.1%
Switzerland73,8171.9%
Italy52,9121.4%
Russia51,1671.3%

ilo pana 1,473,935 li lon monsi pi kulupu Cloudflare anu kulupu Fastly. nanpa ma li jo ala e ona. tan ni: nanpa IP pi nasin Anycast li lon ma ale lon tenpo sama. kulupu DB-IP li pana e sona ma pi nanpa IP.

pini pi nimi ilo (TLD)ilo panakipisi
.com2,452,25045.6%
.org521,0379.7%
.de298,4515.5%
.net171,9853.2%
.uk149,3382.8%
.jp118,9882.2%
.io115,8792.2%
.ch80,3771.5%
.fr80,0621.5%
.nl68,8571.3%

nimi sewi pi lipu nasin ala

nimi sewiilo panakipisi
cf-ray1,402,65826.1%
cf-cache-status989,75918.4%
x-cache472,3898.8%
x-served-by302,1015.6%
x-request-id221,5264.1%
cf-edge-cache199,2243.7%
x-proxy-cache196,3163.7%
x-permitted-cross-domain-policies192,3563.6%
x-cache-hits190,1483.5%
x-contextid188,5113.5%
x-redirect-by179,5853.3%
x-timer178,2323.3%

ilo pana 1,309 (0.02%) li pana e nimi sewi Onion-Location. ona li toki e ni tawa jan pi ilo Tor Browser: kulupu lipu sama li lon nimi .onion. o kama.

nimi sewi X-Clacks-Overhead kin li lon. ni li nasa ala a. ilo pana 8,952 li pana e ona:

X-Clacks-Overheadilo panakipisi
GNU Terry Pratchett7,74586.5%
GNU Natalie Nguyen4825.4%
GNU Terry Pratchett, Stephen Hawking, Pr450.5%
GNU Terry Pratchett Going Postal180.2%
GNU Terry Pratchett, Douglas Adams, Step150.2%

ilo pana pi nanpa wan

ijonanpailo pana
ilo tenpo pi tenpo pini sulitenpo sike 56.8 lon tenpo piniwww.ara.am
ilo tenpo pi tenpo kama sulitenpo sike 136.0 lon tenpo kamaedventurebuilder.com
Last-Modified pi lili nanpa 11991-10-16quimby.gnus.org
nimi sewi ale pi suli nanpa 166,688 Bwww.mydreamstable.com
nimi sewi pi mute nanpa 1918www.mydreamstable.com
Set-Cookie mute lon pana wan910www.mydreamstable.com
weka nanpa 1 tan lipu miweka pi nimi tawa 41fffestivals.com

lipu 29,436 la nimi sewi Last-Modified li toki e tenpo pini pi ken lili (tenpo ona la linluwi W3 li lon ala. mute la ni li tenpo sike 1970 (pakala Epoch a!)). lipu 16,116 la ona li toki e tenpo kama. mi nanpa ala e ni tu.

sona namako

ilo lawa li kute e lipu robots.txt (lipu ni la nimi ona li “lawa”). ona li pana e wile tawa ilo pana la ona li awen. 10 s anu mute li pini la ona li ken pana e wile sin tawa ilo pana sama. ilo pana wan la ona li kama jo e lipu 25 anu lili taso. ilo lawa li ike tawa sina la sina ken sitelen e lawa lon lipu robots.txt. tenpo suno 1 li pini ala la ilo lawa li kute e lawa ni. kin la mi lukin e lipu linluwi mi lon tenpo mute. nimi ona li robin@dreamstation.systems.

nanpa ni li tan tenpo 2026-09-20 05:43 UTC tawa tenpo 2026-10-30 12:08 UTC (poki sona 447). ilo lawa li alasa lon tenpo ale. sona pi ~45 min pini li awen weka.

  • eightyeightthirty.one
  • Proudly ZERO JavaScript!
  • debian POWERED
  • Transgender pride flag
  • nginx powered
  • xkcd
  • I ❤️ MONERO
  • MS Paint Adventures
  • Arch Linux
  • 17776
  • pi agent harness
  • Secret Little Haven
  • IPv6 Now! (parody of Netscape Now!)
Done